Rakousko v říjnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 671

Rakousko v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Rakousko v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 3 hodnotících uživatelů Kaprun, Pension Elisabeth - Léto. V termínu od 29.10. do 30.10.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 260 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kaprun / Zell am See, kde se ubytování Kaprun, Pension Elisabeth - Léto nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Rakousku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Rakousko v říjnu - recenze

Nejlevnější Rakousko v říjnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Rakousko v říjnu - recenze pořídíte v ubytování Bad Hofgastein, Apartmány Alpina - Léto. Svou rekreaci v období od 27.10. do 28.10.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 393 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bad Hofgastein, Apartmány Alpina - Léto je situován v letovisku Mölltal / Ankogel. Doprava do letoviska Mölltal / Ankogel je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Rakousku s průměrnou recenzí 94 % dle 13 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Rakousko v říjnu - recenze

Rakousko v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Rakousku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Salzburgerhof ***** v letovisku Kaprun / Zell am See. V období od 27.10. do 31.10.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 580 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 16 918 Kč. Do lokality Kaprun / Zell am See, kde se ubytování Hotel Salzburgerhof ***** nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Super Last Minute v Rakousku.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Rakousko v říjnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Rakousku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Rakouskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Rakouska. Web Rakouskolastminute.cz využívá cookies.