Rakousko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 13664

Nejlevnější Rakousko - First Minute

Nejlevnější Rakousko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Rakousko - First Minute pořídíte v ubytování Kanzelhöhe Apartments & More. Svou rekreaci v období od 31.1. do 7.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 385 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Kanzelhöhe Apartments & More je situován v letovisku Gerlitzen. Doprava do letoviska Gerlitzen je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Rakousku s průměrnou recenzí 88 % dle 16 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Rakousko - First Minute

Rakousko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Rakousku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Schlosshotel v letovisku Ischgl / Kappl. V období od 30.1. do 6.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 57 321 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 63 690 Kč. Do lokality Ischgl / Kappl, kde se ubytování Hotel Schlosshotel nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Rakousku.

Rakousko - First Minute - nejlepší recenze

Rakousko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Schloss Lebenberg. V termínu od 28.1. do 29.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 940 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kitzbühel / Mittersill, kde se ubytování Hotel Schloss Lebenberg nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Rakousku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Rakousko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Rakousku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Rakousku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Rakouska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Rakousko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Rakousku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Rakouskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Rakouska. Web Rakouskolastminute.cz využívá cookies.