Achensee - Rakousko

Zobrazeno 1-10 z celkem 469

Nejlevnější Achensee - Rakousko

Nejlevnější Achensee - Rakousko

Nejlevnější dovolenou Achensee - Rakousko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Edelweiss Maurach. Svou rekreaci v období od 19.12. do 20.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 440 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Edelweiss Maurach je situován v letovisku Achensee. Doprava do letoviska Achensee je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Rakousku s průměrnou recenzí 82 % dle 16 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Achensee - Rakousko

Achensee - Rakousko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Rakousku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Am Bärenkopf v letovisku Achensee. V období od 12.3. do 19.3.2022 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 015 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Achensee, kde se ubytování Am Bärenkopf nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Rakousku.

Achensee - Rakousko - nejlepší recenze

Achensee - Rakousko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 9 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Sportpension Geisler. V termínu od 27.12. do 3.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 327 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 13 882 Kč. Do lokality Achensee, kde se ubytování Sportpension Geisler nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last MinuteSilvestr 2020/2021, v Rakousku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Achensee - Rakousko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Achensee v Rakousku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Rakouska? Pro pobyty v letovisku Achensee v Rakousku lze využít tyto způsoby dopravy: autem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Achensee v Rakousku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Achensee v Rakousku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Rakouska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Achensee v Rakousku ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Rakousku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Achensee v Rakousku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Rakousku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Achensee v Rakousku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Rakouska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Achensee - Rakousko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Achensee v Rakousku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Rakouskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Rakouska. Web Rakouskolastminute.cz využívá cookies.